NASZE DOŚWIADCZENIE PRACUJE DLA CIEBIE

MASZYNY STWORZONE DLA TWOICH POTRZEB

automatyka przemysłowa

ARMEX AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Jesteśmy na rynku od 2004 roku.

Realizujemy z sukcesem projekty z zakresu:

  • automatyki i robotyzacji procesów produkcyjnych
  • projektowania i budowy maszyn oraz linii montażowych

Wieloletnie doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje pozwalają nam na tworzenie optymalnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta.

Działamy kompleksowo od projektu, poprzez budowę, po instalację i serwis.

Wysoka jakość to dla nas standard.

Naszym celem jest dostarczanie efektywnych i bezpiecznych rozwiązań.

CERTYFIKATY

Wszystkie certyfikaty zebrane w jednym miejscu.

POBIERZ.PDF

Każdego dnia udowadniamy, że automatyka i robotyzacja procesów przemysłowych to konkretne korzyści, które służą rozwijaniu biznesu. Pracujemy dla klientów z różnych branż – projektujemy, budujemy i instalujemy innowacyjne stanowiska zautomatyzowane i zrobotyzowane, stacje montażowe, wizyjne, systemy transportowe, stanowiska testujące, prasy i wiele innych. Stawiamy przed sobą jasne cele – chcemy, aby nasi klienci korzystali na co dzień z rozwiązań, które realnie przyspieszają, usprawniają i pomagają im w realizacji projektów. Poznaj nas lepiej i zaplanuj lepszą przyszłość dla swojego przedsiębiorstwa.

Automatyka i robotyzacja przemysłowa: projektowanie linii i budowa maszyn montażowych

Uważamy, że najlepsze efekty w prowadzeniu biznesu można osiągnąć poprzez mądre zarządzenie i ciągłe usprawnianie procesów technologicznych. Dostarczamy narzędzia i autorskie rozwiązania z zakresu automatyki i robotyzacji przemysłowej, dzięki którym firmy mogą skoncentrować się na innych obszarach istotnych z punktu widzenia dynamiki rozwoju biznesu. Proponowane przez nas działania takie jak projektowanie linii montażowych i robotyzacja stanowisk zawsze wdrażamy w oparciu o indywidualne preferencje klientów oraz z uwzględnieniem specyfiki danej branży. Dopasowanie oferty to potrzeb to dla nas priorytet.

Planowanie nowoczesnych linii, stanowisk i budowa innowacyjnych maszyn

Automatyka przemysłowa i unowocześnianie procesów produkcyjnych oraz budowa maszyn montażowych pozwala zoptymalizować prace zakładu, o czym przekonało się już wielu naszych klientów. Duży nacisk kładziemy na innowacje, dlatego nieustannie pracujemy nad kolejnymi udogodnieniami po to, aby jeszcze lepiej wspierać klientów.

Automatyka procesów przemysłowych i produkcyjnych to dla nas wieloetapowy cykl, który rozpoczyna się od projektowania, a następnie przechodzi we wdrożenie i budowanie, aby zakończyć się na monitorowaniu i serwisowaniu systemów. Nasza praca nie kończy się więc na budowaniu maszyn czy stacji montażowych – zainstalowane systemy są przez nas testowane, a w razie potrzeby udoskonalane tak, aby jak najlepiej służyły przedsiębiorcom.